breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Далі» є ексклюзивним дистриб'ютором на території України концерну AVISTA OIL AG (Німеччина, місто Дольберген). Це високотехнологічне нафтопереробне підприємство протягом багатьох років виробляло мастильні матеріали під торговими марками Pennasol і Motor Gold. Продукція концерну AVISTA OIL AG заслужено користується популярністю в багатьох країнах світу.

У 2019 концерном AVISTA OIL AG був випущений новий продукт під торговою маркою AVISTA.

Крім цього, компанія «Далі» пропонує якісні мастильні матеріали бренду «OSM».

Торгова марка «OSM» створена за європейськими технологіями і відповідає усім вимогам українського споживача, а також є доступним за ціновою пропозицією продуктом.

Протягом багаторічної роботи компанія «Далі» зарекомендувала себе як надійний постачальник, що якісно, ​​в терміни і в повному обсязі виконує всі взяті на себе договірні зобов'язання.

Ми постачаємо мастильні матеріали тільки найвищої якості, які мають всі необхідні документи та відповідають світовим стандартам.

На складах компанії постійно знаходиться найбільш затребувана нашими покупцями продукція мастильних матеріалів для автомобільного, вантажного, пасажирського та комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.