Наші новини

Про продукцію OSM

Про продукцію OSM

22.02.2021

Компанія "Далі" реалізує мастильні матеріали і технічні рідини під власною торговою маркою «OSM». Продукція OSM, завдяки використанню надійних технологій виробництва, лабораторного контролю якості, а також глибоко очищених базових олив і сучасних пакетів присадок, зуміла завоювати визнання автомобілістів та цілого ряду великих підприємств і компаній в Україні. Це означає, що моторні, трансмісійні..

Більше
Продукція Avista - ребрендинг та нові продукти

Продукція Avista - ребрендинг та нові продукти

20.02.2021

Компанія  Далі є офіційним дистриб'ютором в Україні концерну AVISTA OIL Deutschland GmbH (Німеччина, місто Дольберген).Це високотехнологічне нафтопереробне підприємство протягом багатьох років виробляло мастильні матеріали під торговими марками Pennasol і Motor Gold. Продукція концерну AVISTA OIL AG заслужено користується популярністю в багатьох країнах світу. У 2019 концерном AVISTA ..

Більше
Про компанію «Далі»

Про компанію «Далі»

15.02.2021

Компанія «Далі» працює на ринку України з 2003 року і є ексклюзивним дистриб'ютором на території України концерну AVISTA OIL AG (Німеччина, місто Дольберген). Це високотехнологічне нафтопереробне підприємство протягом багатьох років виробляло мастильні матеріали під торговими марками Pennasol і Motor Gold. У 2019 концерном AVISTA OIL AG був випущений новий продукт під торговою маркою AVISTA. ..

Більше
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)