Про продукцію OSM

Компанія "Далі" реалізує мастильні матеріали і технічні рідини під власною торговою маркою «OSM».

Продукція OSM, завдяки використанню надійних технологій виробництва, лабораторного контролю якості, а також глибоко очищених базових олив і сучасних пакетів присадок, зуміла завоювати визнання автомобілістів та цілого ряду великих підприємств і компаній в Україні.

Це означає, що моторні, трансмісійні, гідравлічні та інші оливи OSM  не просто торгова марка, а продукт оригінальної якості, виготовлений з урахуванням сучасних вимог споживачів, з оптимальним поєднанням невисокої ціни і високої якості.

В асортименті OSM  широкий спектр автомобільних та індустріальних олив (моторні, трансмісійні, гідравлічні, компресорні тощо), а також охолоджуючі рідини.


Автомобільні оливи торгової марки OSM мають такі переваги:

  • Для виробництва олив OSM застосовуються мінеральні та гідрокрекінгові базові оливи з високим індексом в'язкості.

  • Базові оливи, очищені методом гідрокаталітичного крекінгу, отримують за спеціальною технологією гідропереробки, при якій вуглеводні всіх груп і сполуки всіх класів, що входять до складу оливи, під впливом водню за присутності специфічних каталізаторів при підвищених температурах і тисках, піддаються глибоким перетворенням. В результаті отримуються оливи з покращеною молекулярною структурою, що мають високу стійкість до механічних, термічних і хімічних впливів, а також характеризуються стабільністю своїх властивостей протягом всього інтервалу експлуатації.

  • За своїми властивостями гідрокрекінгові оливи наближаються до властивостей синтетичних олив. Вони мають дуже високу термоокислювальну стабільність, що дозволяє зберігати експлуатаційні властивості олив незмінними на тривалий термін та гарантує надійну роботу двигуна до наступної заміни оливи.

  • Гідрокрекінгові базові оливи, які використовуються для виробництва моторних олив OSM, мають високий індекс в'язкості, що дозволяє їм зберігати текучість при низьких температурах і забезпечувати надійне змащення при високих температурах.


При виробництві олив OSM застосовуються сучасні багатофункціональні пакети присадок.

Багатофункціональний пакет присадок  це підібрана композиція загущуючих, детергентних, диспергуючих, протизносних, антиокислювальних, протипінних присадок, інгібіторів корозії і деяких інших добавок.

Особливе значення мають загущуючі присадки. Як правило, це маслорозчинні органічні полімери, а механізм їх дії грунтується на зміні форми макромолекул в залежності від температури. Ці присадки здатні істотно збільшувати в'язкість продукту при плюсових температурах і досить незначно  при від'ємних. Для двигуна автомобіля це добре тим, що, по-перше, забезпечуються хороші пускові властивості при низьких температурах; по-друге, гарантується достатня несуча здатність масляної плівки при високих, навіть екстремальних теплових навантаженнях.

При виробництві автомобільних олив OSM застосовуються сучасні багатофункціональні пакети присадок виробництва Великобританії і Німеччини.

Продукція OSM характеризується чудовим поєднанням високої якості та порівняно невисоких цін.

Ціни на продукцію OSM  одні із найдоступніших серед мастильних матеріалів, що представлені на ринку України.

22.02.2021